Garso izoliacinės medžiagos

Garso izoliacinės medžiagos

Triukšmo kontrolė ir garso izoliavimas - tai ne tik kosmetinė priemonė, kuria siekiama, kad mašinų ir įrangos keliamas triukšmas būtų pakenčiamesnis, bet ir veiksmingas bei būtinas indėlis gerinant gyvenimo kokybę ir saugant žmones bei aplinką. Triukšmas turi neigiamą poveikį sveikatai ir gerovei. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės vis labiau supranta, kad reikia kontroliuoti triukšmą,

“soni COLOR” garso izoliaciją sudaro balta poliesterio neaustinė medžiaga, laminuota subtiliai marmuriniu veltinio sluoksniu, kurį galima rinktis iš 8 patrauklių spalvų. 
“soni COLOR” plokštės yra 1000 x 500 mm dydžio. Medžiagą galima klijuoti
tiesiai prie sienos arba tvirtinti naudojant “Velcro” juosteles.

“soni COLOR Deluxe” sudaro aukščiausios kokybės elegantiškas aliuminio rėmas, garsą sugerianti balto poliesterio ne audinio sluoksnis ir veltinio dangos sluoksnis, kurį galima rinktis iš 8 modernių tendencijų spalvų.
Dėl to “soni COLOR deluxe” yra unikalus dizaino elementas jūsų sienų paviršiams, nes užtikrina ne tik veiksmingą garso slopinimą, bet ir sukuria stilingą ir šiuolaikišką jūsų patalpų išvaizdą.

“soni COLOR Deluxe” – tai mūsų garso slopintuvas, atitinkantis ypač aukštus dizaino irstiliui.Jį sudaro aukščiausios kokybės elegantiškas aliuminio rėmas, garsą sugerianti balto poliesterio ne audinio sluoksnis ir veltinio dangos sluoksnis, kurį galima rinktis iš 8 modernių tendencijų spalvų.Dėl to “soni COLOR deluxe” yra unikalus dizaino elementas jūsų sienų paviršiams, nesužtikrina ne tik veiksmingą garso slopinimą, bet ir užbaigia stilingą ir šiuolaikišką jūsų patalpų išvaizdą.

“soni COLOR RD” garso sugėrimo plokštes sudaro balta poliesterio neaustinė medžiaga, kuri yra laminuota subtiliai marmuriniu veltinio dangos sluoksniu, kurį galima rinktis iš daugelio spalvų variantų. Dėl standartinių 620 x 620 mm matmenų “soni COLOR RD” plokštes galima lengvai montuoti į esamas standartines grotelines lubas arba “Odenwald” sistemos lubas (OWA).

“soni COMFORT SD” akustiniai elementai pagaminti iš labai efektyviai garsą sugeriančio poliesterio. neaustinės medžiagos. Kvadratinės akustinės plytelės (620 x 620 mm) suprojektuotos taip, kad jas būtų patogu įstatyti į pakabinamas standartines grotelines lubas arba Odenwald sistemos lubas (OWA). Šiluminis sutankinimas priekinei plokščių pusei suteikia lygią ir vizualiai patrauklią paviršiaus tekstūrą. soni COMFORT SD  veiksmingai mažina aidėjimą ir padeda pagerinti akustines sąlygas biuruose, konferencijų salėse, laukiamuosiuose ir kitų tipų vidaus patalpose.

“soni Room dividers” kambarių pertvaros ir stalinės pertvaros yra ypatingos rūšies garso slopintuvai, nes jos ne tik užtikrina veiksmingą garso izoliavimą, bet ir suteikia daugiau privatumo jūsų darbuotojams. “soni ROOM DIVIDER” ir “soni DESK PARTITION” pagrindą sudaro minkšta neaustinė plokštė, iš abiejų pusių sutvirtinta sutankintos poliesterio neaustinės medžiagos sluoksniu. Matomi paviršiai yra padengti dekoratyviniu aukštos kokybės ir purvui atspariu veltinio sluoksniu. Suapvalinti viršutiniai kampai sukuria modernią, patrauklią išvaizdą.

“soni PICTURE” – tai elegantiškų aukštos kokybės aliuminio sieninių plakatų serija. Garsą sugeriantį poveikį užtikrina baltas poliesterio neaustinis audinys, kuris nematomai įdedama į tampriuosius rėmus už atspausdinto paviršiaus audinio .Paviršiaus audinį ir paveikslėlį prireikus galima bet kada pakeisti. Dėlto soni PICTURE ne tik padeda pagerinti akustines sąlygas jūsų patalpose, bet ir suteikia interjerui patrauklesnį dizainą.

soni ELEMENT – tai žavingų akustinių elementų, efektyviai sugeriančių triukšmą, asortimentas. Akustinius elementus sudaro baltas poliesterio neaustinis audinys, pasirinktinai laminuota dekoratyviniu veltinio sluoksniu, kurį sudaro 8 modernių tendencijų spalvos. Naudojant “soni ELEMENT” sumažinamas triukšmo lygis ir pagerinama akustika patalpoje, užtikrinant kur kas tylesnę, taigi ir malonesnę aplinką,ypač dienos centruose, vaikų darželiuose, mokyklose, kavinėse ir panašiai.

“soni CUBE” sėdimieji kubai yra išskirtinio dizaino garso sugertuvai, nes, be to, kad akustinį vidaus erdvių optimizavimą, jie suteikia puikų sėdėjimo komfortą. Išorinis apvalkalas pagamintas iš purvui atsparios, trinčiai atsparios ir ugniai atsparios veltinio medžiagos. Jei norite, į vieną iš kubo kampų galite įstatyti metalinę spiralę ir pakabinti soni CUBE nuo lubų virve arba kabliu – tai paprastas ir veiksmingas montavimo būdas.

“soni PORTA” rinkinį sudaro šeši tiksliai prigludę elementai, kurie sudaro įspūdingą raštą ir yra tiesiogiai klijuojami prie durų, todėl jie optimaliai izoliuoja ir slopina garsą. Šešėlinės jungtys suteikia patraukliam raštui gilumo, todėl bet kokios durys tampa dekoratyviniu interjero dizaino akcentu. Dėl mūsų unikalaus, naujai sukurto savaime lipnaus paviršiaus “soni PORTA” galite vėl nuimti visiškai nepalikdami jokių likučių.

Mūsų piramidės profilio soni PYRAMIDE medžiaga yra labai efektyvus triukšmo kontrolės produktas pagamintas iš atvirų ląstelių melamino putų (Basotect®). soni PYRAMIDE pasižymi išskirtiniu garsu sugerties savybėmis ir vizualiai labai patraukliu paviršiaus raštu. soni PYRAMIDE atitinka statybų sektoriaus priešgaisrinės saugos reikalavimus. Taigi gaminys yra puikus triukšmo kontrolės sprendimas visur, kur reikia sumažinti garso lygį naudojant medžiagas, atitinkančias griežtus priešgaisrinius saugos  reikalavimus.

Nuolatinė triukšmo tarša trukdo susikaupti darbe ir didina nelaimingų atsitikimų riziką. Dėl šios priežasties, be kita ko, darbo vietos gairės ir taikomos apsaugos nuo triukšmo taisyklės reikalauja, kad triukšmo lygis darbo vietoje būtų kuo labiau sumažintas. Akustiniai gaminiai, tokie kaip “soni WAVE”.  Tvirtos PUR putos yra atsparios purvui ir atitinka puikiomis absorbcijos savybėmis.

Bet kokia mašina, nesvarbu, ar ji didelė, ar maža, kelia triukšmą. Šis triukšmo lygis gali būti labai vargintis. Norėdami sumažinti mašinos skleidžiamą triukšmą, rekomenduojame ją uždaryti į nuo triukšmo izoliuojantį korpusą. Tvirtos PUR putos “soni WAVE” ir “soni 471Ä” yra puikios medžiagos tokiam korpusui. Lauke esančioms mašinoms geriausias pasirinkimas – soni RESIST. Šis oro sąlygoms atsparios PE putos pasižymi ir garso izoliacijos, ir garso sugerimo savybėmis.

Katalogai:

Apie Cellofoam įmonę

Produktų katalogas

Jei nerandate Jums reikiamo gaminio, aprašykite mums gaminio naudojimo sąlygas ir atsiųskite gaminio brėžinį ar foto . Padėsime parinkti, jei nerasime tinkamo - pagaminti. Užpildykite mūsų kontaktų formą ir mes Jums padėsime!

Siūlome visapusišką aptarnavimą nuo pagalbos renkantis iki dizaino kūrimo, iki gamybos, montavimo ir garantinio bei po garantinio aptarnavimo.